Poznaj Soft Loft

Apartamenty Soft Loft to inwestycja umiejscowiona na centrum Szczecinka, granicząca z dobrze skomunikowaną z resztą miasta ulicą Narutowicza.

Nowa Inwestycja w Szczecinku, to odpowiedź dewelopera na zapytania o wygodne mieszkania dające możliwość zaprojektowania wnętrza wykorzystujące elementy stylu loftowego. Prócz standardowych lokali mieszkalnych, zaprojektowanych w 3 Budynkach, proponujemy naszym Klientom mieszkania na 3 piętrze z możliwością zaplanowania przestrzeni w formie antresoli. Hala garażowa pod budynkami zapewni bezpieczeństwo Państwa autom, zaś winda w każdym z budynków komfortowo dowiezie Państwa na wybraną kondygnację.

Zapytaj sprzedawcę o szczegóły oferty.


Udogodnienia dla mieszkańców
Windy
Plac zabaw
Parking naziemny
Hala garażowa
Zielony teren rekreacji
Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Aktualny status inwestycji

    • Soft Loft - Prace ziemne20%

Galeria


Lokalizacja


Sprzedaż mieszkań

 

Standard deweloperski


Ściany zewnętrzne Dach Stolarka zewnętrzna Przyłącza
Ściany murowane, część podziemna bloczek betonowy, część naziemna bloczki silikatowe, ocieplone styropianem grafitowym o gr. 15 cm z wyprawą mineralną pokrytą farbą silikonową. Dach budynku pokryty papą termozgrzewalną, docieplony wełną mineralną o grubości 30 cm . Okna i drzwi balkonowe z profili PCV 6-komorowych w kolorze szarości i bieli, szklonych pakietem 3- szybowym. Zastosowanie technologii tzw. ciepłego montażu, polepsza komfort cieplny w budynku. Wyposażenie kuchni w przyłącza do zlewozmywaka i zmywarki, instalacja elektryczna przystosowana do montażu kuchenki elektrycznej. Wyposażenie łazienki i WC w podejścia wodno-kanalizacyjne.
Instalacje Przestrzeń wspólna Hala garażowa Stropy
Instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, grzewcza, wentylacyjna, dzwonkowa. Klatka schodowa – ściany tynk gipsowy malowany farbami ścieralnymi, schody – płytki ceramiczne. Hala garażowa – brama garażowa segmentowa zdalnie sterowana, posadzka przemysłowa. Stropy płyty filigran, szpachlowane masą szpachlową
Podłogi Stolarka wewnętrzna Ściany wewnętrzne Balkony i tarasy
Podłogi w pomieszczeniach: wylewki betonowe z izolacją ze styropianu. Stolarka wewnętrzna: drzwi wejściowe do mieszkań płytowe posiadające Atest. Ściany wewnętrzne murowane z bloczków silikatowych, pokryte tynkiem gipsowym lub płytą kartonowo-gipsową. Balkony i tarasy – deska kompozytowa.

parallax background

Zainteresowała Cię ta oferta? Zapraszamy do kontaktu!

Natalia Prądzinska

Opiekun klienta - Apartamenty Soft Loft

+48 607 654 388

sprzedaz@mieszkaniaszczecinek.pl

Biuro sprzedaży mieszkań
ul. Kaszubska 1,
78-400 Szczecinek

 

Setki szczęśliwych właścicieli.
Dołącz do nich już dziś!

 

Informacje zawarte na stronie internetowej mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.